Opbrengst 5e TeVreden bier voor het Goede Doel

16 februari 2022
Naar aanleiding van het verschijnen van het boek ‘Tour des Trappistes’ hebben Brouwerij Duits&Lauret en Mitra drankenspeciaalzaken voor de vijfde keer een exclusief Tevreden-bier gebrouwen. Deze 5e Tevreden is een quadrupel van 10% alc.vol. waarvan de opbrengst naar een goed doel gaat. Dit jaar is dat de Stichting Erfgoed Nederlandse Biercultuur (SENB) van de website www.nederlandsebiercultuur.nl die geheel door vrijwilligers wordt onderhouden. Tijdens de boekpresentatie van ‘Tour des Trappistes’, begin deze maand, werd de cheque met de opbrengst van € 1500,- door Jasper Westbeek, category manager bier van Mitra, overhandigd aan Jan Ausems, voorzitter van SENB.
 
Op 2 februari 2022 is het 160 pagina’s dikke boek ‘Tour des Trappistes’ verschenen. Dit rijk geïllustreerde boek is een verzameling van wandelverhalen van George Nelis die de afgelopen jaren van trappistenabdij naar trappistenabdij is gelopen in België en Nederland. Zijn opgetekende verhalen worden afgewisseld met reportages over de trappistenbrouwerijen door Frank Stoute. Deze verhalen werden eerder gepubliceerd in het glossy magazine Bier!. Na afloop van eerdere wandelingen van George Nelis volgde vier keer eerder een editie van het Tevreden-bier waarvan de opbrengst ook naar goede doelen ging. 
 
Bij het verschijnen van het boek Tour des Trappistes is dus voor de vijfde keer een Tevreden-bier gebrouwen door brouwerij Duits&Lauret. Deze quadrupel van 10% alc.vol. is exclusief verkrijgbaar bij Mitra drankenspeciaalzaken en dit bier is tevens het ‘Bier van de Maand’ bij Mitra. Bier en boek zijn verkrijgbaar bij alle 111 Mitra drankenspeciaalzaken. Het boek Tour des Trappistes is ook los te bestellen via mitra.nl en kost € 12,95 (excl. verzendkosten). 
 

Laatste Nieuwsberichten

07-05-2025

De uitslag: 93 winnende bieren na 11e Dutch Beer Challenge

Op woensdag 16 april 2025 vond in Rotterdam voor de elfde keer de ‘Dutch Beer ...  » 
20-04-2025

Het zijn weer Mitra Member Deal Dagen!

Van 24 t/m 26 april zijn het Mitra Member Deal Dagen! Tijdens deze drie dagen krijgen Mitra Members ...  » 
11-04-2025 Mitra Oirschot, Hans & Hans

Zie onze eigen website voor al onze proeverijen, workshops, events en nog veel mee.

Naast de landelijke website van Mitra hebben wij ook nog een eigen website met veel extra ...  » 
26-03-2025 Mitra Bennekom, Arjo van Oostenbrugge

Volg een wijncursus bij het wijninstituut in Wageningen

Ontdek de Wereld van Wijn bij Het Wijninstituut in Wageningen Het Wijninstituut in Wageningen biedt ...  » 
19-02-2025 Mitra Aalsmeer, Van Schaik

Nieuw team bij Mitra Van Schaik

Hallo, Mijn naam is Hans Nelemans. Sinds één december ben ik als filiaalmanager ...  » 
Bekijk alle nieuwsitems »

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Ontvang de beste aanbiedingen en drankadvies.